FAQ – šatny a šatní skříně

Na náš e-mail info@satny-satni-skrine.cz chodí spousty podnětů týkajících se právě šaten a šatních skříní. Ptáte se nás vy, vážení čtenáři, a zajímají vás detaily od výběru správného firmy až po cenu. Na základě těchto dotazů o šatnách a šatních skříních se snažíme sestavovat tento web. Dotazy, které nemají jednoduchou odpověď, zodpovíme formou článku na webu. Dotazy, které je možno zodpovědět krátce naleznete právě na této stránce.

Máte dotaz? Ptejte se!

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se vestavěných skříní, neváhejte se zeptat prostřednictvím formuláře uvedeného v dolní části této stránky.

1.     Výrobce mi místo šatní nabízel vestavěnou skříň

Ano, to je dnes běžná praxe, nemusíte se ničeho obávat. Vestavěné skříně jsou moderním nábytkem, který je možno přizpůsobit takřka jakýmkoli podmínkám a požadavkům. Existují k nim stovky doplňků a jsou tak možné tisíce kombinací. Proto jsou často využívány, mimo jiné, jako skvěle řešené šatní skříně, které kromě toho, že jsou praktické, mají i skvělý design.

Ve většině případů jsou vhodnější než obyčejné šatní skříně.

2.     Cena šatních skříní?

Cenu šatní skříně nejde stanovit obecně. Je to, jako byste se ptali, kolik stojí auto. Záleží na vašich požadavcích, na materiálu, doplňcích. Cenu šatní skříně ovlivňuje řada faktorů, které jsou na sobě přímo závislé.

3.     Jaké je vhodně řešení? Na míru, nebo hotové?

Každému vyhovuje něco jiného, Někdo šatní skříň potřebuje rychle, a celkem mu nezáleží na tom, jak vypadá, jaké má rozměry, zda bude přesně sedět do jeho bytu. Takoví lidé volí hotové šatní skříně.

Naproti tomu šatní skříně na míru jsou vhodné pro ty, co si potrpí na celkovou sladěnost bytu, čistý design a především efektivitu ve využívání. Skříně na míru je také možno přesně zakomponovat do bytu, takže budou působit jako jeho přirozená součást.

Komentáře

Jaroslava
08.07.2011 | 06:04
Zdravím Vás z Nalžovického zámku. Mám dotaz potřebujeme vybavit šatními skříňkami šatnu pro zaměstnance ( asi 30 žen). Máme nově zrakonstruované soc. zařízení a šatnu pro zaměstnance. Potřebuji poradit jak účelně a hlavně levně vše zařídit. Děkuji Jar. Janský.

Přidat nový komentář

(nebude zveřejněn)