Šatny a šatní skříně Komandor

Komandor mnozí z vás znají jako společnost, která se zaměřuje především na vestavěné skříně. Pro ty je slovo Komandor téměř synonymem. Vždyť která jiná společnost se může pochlubit téměř dvacetiletou zkušeností na trhu s nábytkem, než právě tento gigant, který má tisíce poboček po celém světě?

Vestavěné skříně byly původním zaměřením Komandoru, a v tomto sortimentu dominují dodnes. Vestavěné skříně Komandor lze ale také skvěle využít jako šatní skříně do vaší šatny a právě proto se tato sekce objevuje na našem webu.

Stylová šatní skříň

Vestavěné skříně mají tu výhodu, že jsou velice přizpůsobivé. Je možno je implementovat do téměř jakýchkoli podmínek, a skvěle tedy poslouží i jako šatní skříně. Stačí si je právě k tomuto účelu nechat vyrobit.

Také si samozřejmě můžete vybrat barvu, materiál, a to nejdůležitější – rozměry. Ty budou voleny dle vašeho bytu. Technici si přesně zaměří prostory, a vyrobí takovou šatní skříň, která bezchybně zapadne do interiéru.

Doplňky, které tvoří šatnu

Komandor má pro své skříně připravenu řadu doplňků, pomocí kterých je rázem přetvoříte ve skříně šatní. Různé zásuvky na drobné kousky oblečení, kravatovíky, police na skládané oblečení, ale samozřejmě i tyče na věšení společenských oděvů či bund. 

Doplňků existuje opravdu dlouhá řada a na vás je jen vybrat si, které využijete, a které nikoli.

Praxe a profesionalita

Pokud si s čímkoli nejste jistí, zeptejte se zaměstnanců Komandoru.

Firma si dává záležet s přípravou svých pracovníky, a proto jsou všichni důkladně proškoleni tak, aby mohli být nápomocni zákazníkům. I to je důvodem, proč má tato společnost statisíce spokojených klientů po celém světě.

Vy se díky české pobočce, která funguje již od roku 1995, můžete zařadit mezi ně.

Podívejte se na oficiální stránky společnosti Komandor, kde najdete i ukázkové šatní skříně.