Průběh objednávky šatní skříně

Mnoho z vás se ptá, jak správně objednat šatní skříň. Zejména při objednávce skříní na míru by postup a průběh nemusel být jasný každému, a tak jsme se rozhodli napsat tento článek, který vám, jak doufáme, trochu pomůže.

Cílem je ujasnit vám, jak taková objednávka probíhá, a co je potřeba zajistit z vaší strany.

Výběr šatní skříně

Výběr je prvním krokem. Musíte si ujasnit, jaké máte představy o své nové šatní skříni. Co by měla obsahovat, k čemu ji využijete, z jakého by měla být materiálu, jakou by měla mít barvu. V neposlední řadě je také potřeba promyslet velikost šatní skříně. Více se dočtete v samostatné sekci Výběr šatní skříně.

Sdělení dodavateli

Pokud máte vše ujasněno, sdělte své požadavky dodavateli, případně s ním konzultujte vaše dotazy. Pozorně poslouchejte i jeho návrhy. Dobrý dodavatel má léta zkušeností, a dokáže nezištně poskytnout užitečné rady.

U dodavatele si také obvykle můžete prohlédnout vzorkovníky barev a materiálů.

Zaměření prostoru

Jakmile si objednáte šatní skříň na míru, bude k vám vyslán technik, aby zaměřil potřebné prostory. Tento krok je obzvláště důležitý a stojí na něm celá výroba. Jeden špatně zanesený rozměr, a skříň vám do bytu nezapadne tak, jak jste si přáli. Po zaměření je přesně určena cena šatní skříně.

Výroba šatní skříně

Šatní skříň dle vašeho zadání jde do výroby. Ta trvá obvykle maximálně tři týdny, poté je možno skříň expedovat k vám.

Převzetí a instalace

Většina firem dodávajících šatní skříně poskytuje dopravu a instalaci již v ceně produktu. Budete tedy informováni, že skříň je připravena a na cestě k vám. Zkušení pracovníci šatní skříň smontují, a vy můžete uložit veškeré své oděvy bezpečně a hlavně přehledně.